Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Edc Naturelle 90% Fraver 1000ml
| CNK | 0279554 |
|---|---|
| Organisaties | Magis Pharma |
| Merken | Fraver |
| Breedte | 86 mm |
| Lengte | 87 mm |
| Diepte | 266 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1000 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |