Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Spoelvloeistof natriumchloride 0,9% in Ecotainer®.
Ecotainer®:
Ecotainer: polypropyleen
| CNK | 0042697 |
|---|---|
| Organisaties | B. Braun medical S.A. |
| Merken | B. Braun |
| Breedte | 93 mm |
| Lengte | 230 mm |
| Diepte | 91 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1000 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |