Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Overmatig zweten.
WATER (AQUA). ALUMINUM SESQUICHLOROHYDRATE. PENTYLENE GLYCOL. PPG-15 STEARYL ETHER. STEARETH-2. STEARETH-21. DIMETHICONE. ARGININE. BHT. CETRIMONIUM CHLORIDE. CITRIC ACID. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). ORYZA SATIVA (RICE) STARCH (ORYZA SATIVA STARCH). PROPYLENE GLYCOL. SCLEROTIUM GUM. TOCOPHEROL. TRIETHYL CITRATE. ZINC RICINOLEATE
Voorzorgsmaatregelen voor gebruik : - Niet gebruiken op een beschadigde huid - Niet gebruiken na het scheren
| CNK | 4523072 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Ducray |
| Breedte | 41 mm |
| Lengte | 93 mm |
| Diepte | 41 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |