Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
DermaPlast® ACTIVE Instant Ice
Instant Ice - voor koeling en pijnverlichting
Producten voor de acute behandeling van sportblessures. Te gebruiken bv. voor koeling en pijnverlichting.
Instant Ice is een gebruiksklare koelzak en kan worden gebruikt (eenmalige gebruik):• Na verrekkingen, verstuikingen, kneuzingen, zwellingen of • Voor brandwonden en tandpijn
| CNK | 3567765 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 129 mm |
| Lengte | 152 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |