Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
koelende pijnverzachtende patch
verzacht de pijn aan spieren en gewrichten
koelt tot 6h
| CNK | 3785581 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 149 mm |
| Lengte | 204 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |