Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Dental Care Paw patrol tandpasta is speciaal ontwikkeld voor de bescherming van het melkgebit.
Het fluoridegehalte is aangepast aan de leeftijd. Fluoride versterkt het glazuur en helpt gaatjes voorkomen.
> Speciaal voor het melkgebit
> Helpt beschermen tegen gaatjes
> Bevat natriumfluoride (500 ppm F¯)
Tandpasta voor baby en kind.
Met milde fruitsmaak.
Ingrediënten: Aqua, Sorbitol, Gehydrateerd Silica, Propyleen Glycol, Natrium C14-16 Olefine Sulfonaat, Cellulose Gom, Flavour, Natrium Fluoride, Natrium Sacharine, Natrium Methylparaben, Limonene, Ci 77891.
Tandartsen en mondhygiënisten adviseren:
0 - 1 jaar: Vanaf het doorbreken van de eerste tandjes, 1x per dag poesten met peuter tandpasta
2 - 4 jaar: 2x per dag poesten met peuter tandpasta
5 jaar en ouder: 2x per dag poetsen met een fluoride tandpasta. (Dental Care Junior)
Help kinderen met poetsen. Gebruik niet meer tandpasta dan de grootte van een erwt.
Voorkom het inslikken van tandpasta.
| CNK | 4234621 |
|---|---|
| Organisaties | Caresse Cosmetics BV, OTC solutions |
| Merken | Dental Care |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 149 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |