Aangepaste openingsuren tijdens de feestdagen: 24/12 en 31/12 zijn we open tot 16u. Op kerstdag en 2e kerstdag (25-26/12) en ook op Nieuwjaar (1/1) zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be). We wensen u en uw familie een warme Kerst en een gezond 2026!

Decifera Silicone Sheet 5x 7,5cm 5

Decifera Silicone Sheet 5x 7,5cm 5

  € 13,86

Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt

Decifera Silicone Sheet is een siliconen wondcontactlaag met een zachte, huidvriendelijke en poreuze structuur. Door de poreuze structuur kan wondexsudaat optimaal worden opgenomen in het secundaire wondverband. Dit vermindert de kans op maceratie van de wondranden.

De siliconen wondcontactlaag voorkomt verkleving van het verband aan het wondbed. Nieuw gevormd weefsel wordt zo beschermd en de patiënt ervaart geen pijn als het verband wordt verwisseld.

Behandeling van licht tot sterk exsuderende wonden.

CNK 4222501
Organisaties Van Heek Medical
Merken Decifera
Breedte 106 mm
Lengte 131 mm
Diepte 27 mm