Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Chloorhexidine (CHX) is het meest effectief bewezen antibacteriële ingrediënt binnen de mondzorg.
Voor kortdurend, intensief gebruik. Voor of na (chirurgische) interventies in de mond. Als ondersteuning bij de behandeling van parodontis (ontstoken tandvlees), mucositis (ontstoken mondslijmvlies) en peri-implantitis (ontstekingen rondom implantaten). Bij oncologische behandelingen.
2 x daags poetsen | voor kortdurend gebruik.
| CNK | 4889572 |
|---|---|
| Organisaties | Farma-dent |
| Merken | Curasept |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Diepte | 188 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |