Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een volumineuze, stevige kwast om losse poeders aan te brengen.
Make-up borstel
↘ Veganistische kwast met gladde haren voor gelijkmatig aanbrengen.
↘ Hoge borstelharendichtheid voor nauwkeurig gebruik.
↘ Respect voor dierenwelzijn.
Draai de kwast in het product om gelijkmatig over de haren te verdelen. Gebruik stevige, cirkelvormige bewegingen om egaal te blenden.
| CNK | 4565743 |
|---|---|
| Organisaties | BV Pharma & More |
| Merken | Les couleurs de noir |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 74 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |