Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Steunkousen 140 denier "19 / 22 mm Hg"
Steunkous "AG + P" te dragen met jaretellen
Vermoeide of zware benen, ingevolge beroep of tijdens zwangerschap, chronische veneuze insufficiëntie
81% PA, 19% EL
| CNK | 0246140 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 185 mm |
| Lengte | 270 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |