Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Medische compressiekous voor de arm in microvezel Tactel® en
SeaCell® CCL. 2 - compressieklasse 2 (25-32 mm Hg)
• Armkous met noppen siliconenband, zonder hand 'BHS' (kort/lang)
Zowel links als rechts draagbaar
• Armkous met noppen siliconenband, met hand zonder
vingers 'BHSH' (kort/lang)
postoperatief, posttraumatisch oedeem
62% PA, 26% EL, 8% CO, 4% SeaCell® - latexvrij
| CNK | 3521507 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 152 mm |
| Lengte | 226 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |