Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Thoraxgordel
Soepele elastische stof
Ademende, huidvriendelijke stof
Snit: rechte gordel
Sluiting: regelbare velcro
Uitvoering: H 16-20 cm
Kleur: wit
Posttraumatisch
• Ribkneuzing
• Ribfractuur
90% PA, 10% EA
| CNK | 1046978 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 145 mm |
| Lengte | 255 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |