Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Steunkousen "19 / 22 mm Hg"
Kniekous uniseks met tenen 'AD+P'
Vermoeide of zware benen, Staande of zittende beroepen,Tromboserisico bij reizen, recuperatiebevorderend na sporten
80% PA, 20% EL latexvrij
het aantrekken
onderhoud
| CNK | 1101351 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 219 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |