Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Rond zitkussen in PU schuim Veerkrachtig en anti-allergisch Indicaties: Anti-decubitus Comfortabel bij zit-problemen, staartbeenbreuken, zweren,… Praktisch voor bed, zetel of rolstoel
| CNK | 1047430 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 470 mm |
| Lengte | 470 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |