Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Immobilisatie distaal vingergewricht
Rigide anatomische orthese (geperforeerde PVC)
Kleur: skin
Onderhoud: handwas 30°C
Verstuiking
Luxatie
Peesscheur
Fractuur
Nagel-/ vingertopletsel
Anatomische orthese van geperforeerde PVC
100% PU
| CNK | 3557980 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 150 mm |
| Lengte | 73 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |