Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Immobilisatie vingergewrichten
Gevormde orthese (plooibaar)
Aluminium en schokabsorberende antibacteriële mousse
Zelfklevende grijze beschermfolie (verwijderbaar)
Kleur: gemetalliseerd
Onderhoud: handwas 30°C
Verstuiking
Luxatie
Peesscheur
Gevormde orthese van aluminium en antibacterieel schuim
ALU + PU-FOAM
| CNK | 3557840 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 150 mm |
| Lengte | 73 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |