Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
bij builen en blauwe plekken
Arnica montana extract (6%), Harpagophytum procumbens D.C. extract (5%)
meerdere malen per dag
| CNK | 2995819 |
|---|---|
| Organisaties | IXX Pharma |
| Merken | Ixxpharma |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 91 mm |
| Diepte | 119 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |