Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
liniment voor de verzorging bij luierwissel
te gebruiken vanaf de geboorte
hypoallergeen
zonder parfum
| CNK | 3961786 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires de Biarritz, Stylepharma |
| Merken | Alga Natis, Laboratoires de Biarritz |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 193 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |