Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Hypoallergeen, zonder conserveringsmiddelen, zonder parfum, geschikt voor zowel volwassenen als kinderen vanaf 6 maanden, met een zeer hoge bescherming. De SPF50+ zonnespray is het ideale zonverzorgingsproduct om de kwetsbare en zongevoelige huid in alle situaties (kinderen en volwassenen) te beschermen.
De SPF50+ zonnespray biedt een zeer hoge natuurlijke bescherming dankzij de anti-UVA/UVB minerale schermen en het gepatenteerde rode algenextract, dus er is geen compromis op het gebied van bescherming.
Caprylic/Capric Triglyceride, Coconut Alkanes, Zinc Oxide [nano], Titanium Dioxide [nano], Helianthus Annuus Seed Oil, Cocos Nucifera Oil*, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Alumina, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Stearic Acid, Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Caprylate, Gelidium Sesquipedale Extract, Propanediol, Tocopherol, Aqua, Polyglyceryl-4 Caprate
| CNK | 3920642 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires de Biarritz, Stylepharma |
| Merken | Laboratoires de Biarritz , Alga Maris |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 250 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |