Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Homeopathisch geneesmiddel zonder indicatie. Raadpleeg uw arts of apotheker voor de dosering en indicatie. Voor zorgprofessionals zijn er opleidingen in de homeopathie beschikbaar via het CEDH of het CDFH; informeer hiernaar bij uw vertegenwoordiger.
| CNK | 3099249 |
|---|---|
| Organisaties | Boiron |
| Merken | Boiron |
| Breedte | 17 mm |
| Lengte | 61 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |