Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Vanaf vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid) tem zondag 3 mei zal de apotheek gesloten zijn. Voor dringende zaken kan u terecht bij de apotheek van wacht (terug te vinden op: www.apotheek.be).
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
De Acnacalm Zachte reiniger tegen acne is samengesteld voor acnegevoelige of door acne getroffen huid; het is niet vet, niet-comedogeen, klinisch bewezen en dermatologisch getest op gevoelige huid.
Reiniging acnegevoelige huid.
Actieve ingrediënten: Salix alba (wilgenschorsextract), 1,2-decanediol.
's Ochtends en 's avonds als onderdeel van je dagelijkse routine.
| CNK | 4101713 |
|---|---|
| Organisaties | Viatris |
| Merken | Acnacalm |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |